page-header

Архітектурне проектування

АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ

Архітектурне проектування –  це комплекс рішень, які в результаті допомагають замовнику отримати не просто гарну, але й максимально практичну та комфортну будівлю. Головною метою архітектурного проектування є узгодження майбутньої чи існуючої забудови з її функціональним призначенням. Адже важливо щоб будівля була готова до процесів, які будуть відбуватися у ній в майбутньому. Невдале чи погано продумане архітектурне рішення, як правило негативно впливає на практичну експлуатацію, тому займатися цією справою повинні лише професіонали своєї справи, які мають досвід та достатній рівень знань у даній галузі.

При архітектурному проектуванні завжди враховується, де буде розміщуватися об’єкт, обов’язково досліджується характер та поверховість сусідніх забудов, щоб зберегти існуючий стиль, та гармонійно вписатися в нього. Також проектування включає планування під’їздів для спеціалізованої техніки та узгодження проекту з існуючими нормативними та санітарно-гігієнічними нормами.

Лише професійний архітектор може об’єктивно подивитися на свій проект не тільки як виконавець роботи, але й як майбутній житель будинку, учень нової школи, пожежник чи обслуговуючий майстер.

А в залежності від типу будівлі та від місця її розміщення в документацію також може вноситися інформація щодо необхідності додаткових зовнішніх оздоблювальних робіт, таких, наприклад, як утеплення фасаду.

Перелік послуг архітектурного проектування від нашої компанії

Ми спеціалізуємося на архітектурному проектуванні:

 • житлових індивідуальних та багатоповерхових будинків;
 • кафе, барів, ресторанів, торгових та розважальних центрів, магазинів різної величини;
 • шкіл, дитячих садочків, технікумів та коледжів;
 • офісних центрів, та будівель з надання різних адміністративних послуг;
 • тимчасових споруд.

Створюємо архітектурні проекти як для новобудов, так і для споруд, які підлягають реконструкції та капітальному ремонту. Гарантуємо індивідуальний підхід та оптимальні рішення для кожного замовника.

Етапи архітектурного проектування

Даний процес складається всього з декількох етапів:

 • «Ескізний проект»
 • «Проект»
 • «Робочий проект»
 • «Робоча документація»
 • «Ескізний проект»,мабуть найважливіший етап, адже саме в цей час виконавець та клієнт обговорюють яким має бути майбутній будинок. Також на цьому етапі вимірюється ділянка під забудову та досліджуються інші ключові деталі. Після погодження та затвердження є підставою для розробки наступної стадії проектування.
 • «Проект» розробляється для визначення основних містобудівних, художніх, технічних, технологічних, інженерних рішень об’єкта, основних техніко-економічних показників . На цьому етапі виконавець презентує чітку концепцію, знайомить замовника з тим, як візуально буде виглядати його будинок.
 • «Робочий проект» – це етап, під час якого створюються робочі креслення. Робочий проект розробляється на підставі завдання на проектування та вихідних даних, є інтегруючою стадією проектування.

«Робоча документація» – це підготовка договору на випуск робочої документації.Дана стадія розробляється для виконання будівельно-монтажних робіт та
розробляється на підставі затвердженої попередньої стадії.

background
Дізнатися вартість послуг за спеціальною ціною прямо зараз!
Заповніть заявку та не гайте власного часу.