Послуга «Узаконення самочину за спрощеною процедурою»

Дана послуга має найбільший попит серед населення і часто носить назву «Будівельна амністія».

Згідно наказу Мінрегіонбуду під будівельну амністію потрапляють наступні категорії будівель, які були побудовані без дозвільних документів:

 – садибні житлові будинки, садові, дачні споруди, гаражі, різні господарські будівлі загальною площею не більше 300 квадратних метрів, які були зведені з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року.

–     споруди сільськогосподарського призначення, побудовані до 12 березня 2011 року.

Єдиною умовою для узаконення таких будівель є те, що вони повинні належати до класу обєктів з незначними наслідками (СС1).

За даними Мінрегіонбуду в 2019 році будівельною амністією скористувалися біля 10 тисяч громадян, які не лише побудувалися без оформлення відповідних дозволів, а й отримали такі обєкти у спадщину.

Головною перевагою для наших клієнтів, які хочуть скористатися послугою спрощеного узаконення є те, що ми візьмемо на себе клопіт по оформленню всіх необхідних документів і комунікацію з уповноваженими на це державними установами. 

Також, варто взяти до уваги, що експлуатація об’єктів будівництва без введення його в експлуатацію тягне до залучення фізичної особи до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 96 КУпАП (від 8500 до 10 200 грн.), не дає права використання систем комунікації (вода, газ, тепло і електроенергія).

Консультації, як це правильно зробити ми надаємо безкоштовно!

З повагою і готовністю до співпраці,

ТОВ “Інститут управління нерухомим майном”