page-header

Про нас

Про компанію
ТОВ “Інститут управління нерухомим майном”

Компанія ТОВ “Інститут управління нерухомим майном” є спеціалістом в галузі консалтингу та юриспруденції стосовно земельних питань та питань нерухомості, різної складності. На ринку України ми працюємо з 2014 року, та за цей час здобули не тільки великий досвід, але й налагодили зв’язки з великою кількістю державних та приватних установ, які беруть безпосередню участь в утверджені та видачі різного роду дозвільної документації. Завдяки цьому кожен клієнт отримує можливість отримувати свіжу достовірну інформацію, та вирішення своєї справи у самі короткі строки.

ТОВ “Інститут управління нерухомим майном” – це команда професіоналів, яка складається з 7 чоловік – профільних спеціалістів. Ми маємо всі необхідні дозволи та сертифікати – пройшли атестацію архітектурно-будівельної комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України та маємо в наявності кваліфікаційні сертифікати експертів в категорії ” інженер з інвентаризації нерухомого майна”. Наша команда вже давно користується повагою та авторитетом серед постійних клієнтів, але краще перевірити це не лише на словах, а під час особистої співпраці. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, а саме:

 • архітектурне проектування;
 • юридичний супровід;
 • технічна інвентаризація БТІ;
 • техобстеження будівель;
 • приватизація землі.

Якщо ви плануєте купівлю/продаж нерухомості, проведення капітального ремонту чи перепланувальних робіт, або ж вам необхідно оформити право власності на спадщину, чи інше, звертайтеся до ТОВ “Інститут управління нерухомим майном” і рішення за вашої мінімальної участі буде готове в обумовлений термін.

Головна ціль нашої діяльності – надання максимального переліку послуг в різних прорізах консалтингу та юриспруденції. Можете бути впевненими – з яким би питанням стосовно землі чи нерухомості Ви б не звернулися, Ви 100% отримаєте повний аналіз, вичерпну консультацію та варіанти вирішення представленої проблеми.

Наші незмінні принципи – конфіденційність, строковість, відповідальність, глибоке й детальне розуміння існуючих питань та методів їх вирішення.

Переваги співпраці з нами:

 • мінімальний термін виконання робіт;
 • приємні ціни;
 • зручний час виїзду фахівця на об’єкт під замовника, який можливо коригувати;
 • кур’єрська доставка виконаних робіт;
 • оформлення замовлення в телефонному режимі;
 • ефективне і оперативне виконання складних і нестандартних видів робіт пов’язаних з об’єктами нерухомого майна.

Звертайтеся в ТОВ “Інститут управління нерухомим майном” та забувайте про довгі черги та довготривале очікування, ми пропонуємо новий підхід до вирішення старих питань, і він вам точно сподобається!

background
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ БТІ
Багато з нас рано чи пізно стикаються з питаннями оформлення документів на нерухомість. Це тягне за собою необхідність співпраці з вузькоспеціалізованими інстанціями, де надається повний пакет послуг з оцінки, реєстрації, оформлення та обліку нерухомого майна.
Останні події компанії
Наші новини
background