page-header

Технічне обстеження будівель

Під час купівлі або підписання договору про довгострокову оренду дуже важливо бути впевненим у якості та безпечності об’єкта нерухомості. Це допоможе зекономити час та фінансові ресурси у майбутньому, а також збереже від ряду неприємних сюрпризів. Якщо ви також з тих, хто обирає попереджувати непередбачувані ситуації, а не виправляти наслідки які вони після себе залишають, звертаємо вашу увагу на таку послугу як технічне обстеження будівель.

Технічне обстеження будівель – це комплекс робіт спрямованих на обстеження та визначення реального технічного стану споруди та її інженерних складових. Під час таких заходів досліджується наскільки надійною та безпечною є будівля, та чи не приховує зовнішнє або внутрішнє оздоблення фундаментальних проблем та несправностей.

Як проходить технічне обстеження об’єктів нерухомості?

Для початку проведення технічного обстеження варто обрати компанію, яка спеціалізується на даній послузі, та підписати договір. Після чого обирається зручний день та час для виїзду професійної бригади на об’єкт.

Такі обстеження проводяться виключно з використанням спеціального інструменту та обладнання, яке дозволяє виявити наявні дефекти в конструкції забудови. Виявлені дефекти фіксуються, а вкінці складається протокол та висновок, відповідно до якого надаються рекомендації по усуненню проблем, якщо це можливо. Або ж рекомендується проведення реконструкції чи капітального ремонту будівлі. Виконувати роботи з технічного обстеження мають право лише сертифіковані фахівці, адже технічний звіт, який складається вкінці є офіційним висновком на основі якого приймається ряд подальших рішень.

Звіт містить повну та вичерпну інформацію про об’єкт нерухомості, який пройшов технічне обстеження. Там обов’язково фіксується поточний стан забудови, та те чи відповідає він державним нормам та стандартам.

Така перевірка є досить корисною, якщо ви є власником нерухомості, радимо проводити її систематично, хоча б раз на 3 роки, а якщо лише плануєте купівлю житлового чи нежитлового об’єкта, то тим більше, краще завчасно переконатися в рівні  його надійності та безпечності. Якщо власник не має технічного паспорта, ви маєте право вимагати у нього провести технічне обстеження, або зайнятися цим питанням особисто, щоб отримати 100% достовірну інформацію.

Випадки, в яких може знадобитися технічний паспорт на об’єкт нерухомості

Взагалі, таких випадків дуже багато, тож пам’ятайте, що перелік не є повним, а скоріше орієнтовним. У кожній окремій ситуації краще проконсультуватися зі спеціалістом, щоб точно мати весь необхідний перелік документів вчасно. А ми перерахуємо ситуації,  коли технічний паспорт потрібен точно:

  • під час узаконення самовільного будівництва житлової чи нежитлової будівлі;
  • під час підготовки проекту реконструкції чи капітального ремонту;
  • для узаконення перепланувальних робіт;
  • для визначення експлуатаційно-технічного стану забудови;
  • після серйозних аварій та пошкоджень на об’єктах нерухомості;
  • перед купівлею, щоб ознайомитися з реальним технічним станом будівлі.

Ми надаємо професійні послуги в сфері технічного обстеження об’єктів нерухомості, звертайтеся за вказаними номерами телефонів, та будьте впевнені у безпеці свого житла або бізнесу.

background
Дізнатися вартість послуг за спеціальною ціною прямо зараз!
Заповніть заявку та не гайте власного часу.